Kleine-smurf: verschil tussen versies
Uit OSMWiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{{kleine letter|titel=kleine-smurf}} | {{kleine letter|titel=kleine-smurf}} | ||
'''kleine-smurf''' is de [[managernaam]] van Ivo Vreeswijk op [[Online Soccer Manager]]. Ivo is momenteel [[seizoenskaarthouder]] en zijn club is [[Atlético Madrid]]. | '''kleine-smurf''' is de [[managernaam]] van Ivo Vreeswijk op [[Online Soccer Manager]]. Ivo is momenteel [[seizoenskaarthouder]] en zijn club is [[Atlético Madrid]]. | ||
== Selectie == | |||
Week 11: | |||
Zijn team bestaat uit de volgende selectie: | |||
{| {{prettytable}} | |||
|'''Aanvallers''' | |||
|- | |||
|NAAM ||AANVAL | |||
|- | |||
|Agüero ||92 | |||
|- | |||
|Reyes ||91 | |||
|- | |||
|Forlán ||92 (topscorer) | |||
|- | |||
|Mista ||85 | |||
|- | |||
|Simão ||89 | |||
|- | |||
|'''Middenvelders''' | |||
|- | |||
|NAAM ||AANVAL||VERDEDIGING||GEMIDDELDE | |||
|- | |||
|Lampard ||98 ||95 ||96 (c) | |||
|- | |||
|Luis García ||90 ||85 ||87 | |||
|- | |||
|Maxi Rodríguez ||91 ||86 ||88 | |||
|- | |||
|Motta ||87 ||90 ||88 | |||
|- | |||
|Raúl García ||96 ||95 ||95 | |||
|- | |||
|Sneijder ||95 ||90 ||92 | |||
|- | |||
|'''Verdedigers''' | |||
|- | |||
|NAAM ||VERDEDIGING | |||
|- | |||
|Parea ||87 | |||
|- | |||
|Antonio López ||87 | |||
|- | |||
|Jankulovski ||91 | |||
|- | |||
|Pablo Ibañez ||92 | |||
|- | |||
|Alexis ||92 | |||
|- | |||
|'''Keepers''' | |||
|- | |||
|NAAM ||KEEPER | |||
|- | |||
|Reina ||97 | |||
|- | |||
|Ustari ||83 | |||
|} | |||
==Externe links== | ==Externe links== | ||
[http://www.onlinesoccermanager.nl/profile.asp?login=schaapi007 OSM Profiel] | [http://www.onlinesoccermanager.nl/profile.asp?login=schaapi007 OSM Profiel] | ||
Versie van 3 jul 2008 06:35
Om technische redenen begint de titel van dit artikel met een hoofdletter. De correcte schrijfwijze is kleine-smurf.
kleine-smurf is de managernaam van Ivo Vreeswijk op Online Soccer Manager. Ivo is momenteel seizoenskaarthouder en zijn club is Atlético Madrid.
Selectie
Week 11: Zijn team bestaat uit de volgende selectie:
| Aanvallers | |||
| NAAM | AANVAL | ||
| Agüero | 92 | ||
| Reyes | 91 | ||
| Forlán | 92 (topscorer) | ||
| Mista | 85 | ||
| Simão | 89 | ||
| Middenvelders | |||
| NAAM | AANVAL | VERDEDIGING | GEMIDDELDE |
| Lampard | 98 | 95 | 96 (c) |
| Luis García | 90 | 85 | 87 |
| Maxi Rodríguez | 91 | 86 | 88 |
| Motta | 87 | 90 | 88 |
| Raúl García | 96 | 95 | 95 |
| Sneijder | 95 | 90 | 92 |
| Verdedigers | |||
| NAAM | VERDEDIGING | ||
| Parea | 87 | ||
| Antonio López | 87 | ||
| Jankulovski | 91 | ||
| Pablo Ibañez | 92 | ||
| Alexis | 92 | ||
| Keepers | |||
| NAAM | KEEPER | ||
| Reina | 97 | ||
| Ustari | 83 |